Please read the Guidelines that have been chosen to keep this forum soaring high!

HEAVEN #2625 GUZEL BIR DUNYA

HEAVEN #2625 Güzel Bir Dünya 1 Şubat 2008

Yüreğimin Aziz Çocukları, altın çağınız geliyor. Tüm hayalleriniz gerçekleşiyor. Hayallerinizin sadece Cennet Katından bahşedilerek gerçekleşeceğini düşünmeyin. Hayalleriniz, yüreğinizin gücü ve güzelliği sayesinde gerçekleşecektir. Bu doygunluk, sizin kendi kendinize bahşedeceğiniz bir armağandır.

Şu andan itibaren, dört bir yandan mucizeler savurabilirsiniz kendi üzerinize.

Mucizelerin ve bu nevi diğer tüm armağanların size Cennet katından bahşedildiğini düşünürsünüz –ki tüm iyilik ve güzelliğin buradan kaynak bulduğu elbet doğrudur- lakin kendi mucizelerinizi bahşeden sizsinizdir.

Artık kendinize daha yardımsever bir gözle bakacaksınız. Kendiniz için daha hakiki bir kıymet takdir ettiğiniz vakit, Bana söyleyin aziz çocuklarım, tüm hayallerinizin gerçekleşmemesi nasıl mümkün olabilir? Hayalleriniz kendinize verdiğiniz kıymete istinaden daha çabuk ve daha düzgün olarak gerçekleşir. Derinliklerinizde mucizelere layık olduğunuzu bildiğiniz sürece, hangi hayaliniz sizden kaçıp uzaklaşabilir ki? Hangi hayaliniz sizden saklanabilir? Kötürümlerin yürüyecekleri ve bunun, gerçekleşecek tüm o mucizelerin sadece çok küçük bir kısmı olacağı doğrudur.

Kendinizi değersiz hissetseniz bile mucizelerin yine de ayağınıza geldiği doğrudur. Hayaller gerçek olmaktadır. İyiliklerin ve hayrın, kendi değerinizi red etmek için inşa ettiğiniz surlara tırmanarak da olsa geldiği anlara şahit olmuşsunuzdur.

Mucizelere layık olduğunuz fikrini benimsemeniz mucizeleirn değerini azaltmaz. Olağanüstü armağanlar bahşedilecektir size. Bir an için bile olsa, 100% gerçek ve geçerli olmayan bir şey için sizi kandırmaya çalıştığımı sakın düşünmeyin. Sözlerimi okuyan muhteşem ruhların ömürlerinin %99.9’unda bu vaadin gerçekleştiğini, dünyada bulunduğunuz süre içinde kendi gözlerinizle göreceksiniz. Diğerlerini ise zaten bir başka mertebeden görüyor ve dert etmiyor olacaksınız. Siz sadece mutlu olacaksınız.

Aslında, bu müjdeler çocuklarınızın yaşamlarında gerçekleştiği zaman siz de sadece mutlu olmaz mıydınız? Size verdiğim bu vaat herhangi birinin çocukları için gerçekleştiğinde mutlu olmaz mıydınız? Hepsinin, herkesin Benim çocuğum olduğunu kendinize hatırlatıp Benim için mutlu olmaz mıydınız?

Mamafih, çok küçük bir kısım istisna dışında, hakiki ahenk ve mucizelerin semavi deneyimini Yeryüzünde bulunduğunuz dönem içerisinde aşayacaksınız. Bu, gerçekten beklemeye değer bir şeydir. Dünya çok uzun zamandan beri bunun beklentisi içindeydi; fakat artık daha fazla beklemesine gerek kalmamıştır.

Bunun nasıl olabildiğini anlamadığınızı söyleyebilirsiniz. Şu anda görmekte olduğunuz dünyanın, bunun çok uzağında olduğunu söyleyebilirsiniz. Tanrı’nın zaman mevhumunu farklı dikkate aldığını, dolayısıyla da bir kaç asır sonrasının Bana göre yakın bir tarih olduğunu düşüneblilirsiniz. Evet böyledir bu, fakat Ben sizinle konuşurken sizin dünyevi zaman algınıza istinaden konuşuyorum. Yakında; bir kaç yıl içinde, şu anda sadece hayalini kurabildiğiniz bir dünyaya dahil olacaksınız. Aziz çocuklarım, niyet ettikten sonra insan yüreği neyi yapamaz ki? Yapamayacağınız hiçbir şey yoktur. Aziz çocuklarım, siz Beni beklemiyordunuz. Ben, sizi bekliyordum!

Kayıp unsur kalbinizdi. Kalbiniz, sizin kendi idrakınız dahilinde de Benim kalbimle birleşmiştir artık. Birlikte, neşeli ruhlardan bir orduyuz artık Biz; Benim düzenimde, Benim ritmimle yürüyoruz, bandomuz çalıyor ve dünya kendi kaderini gerçekleştiriyor.

Gereken şey kendinizi daha az yargılamanız, Bana ve insanlığa daha fazla inanç duymanızdır; lakin esas olarak gelecek, sizin kendi muktedirliğinize olan inancınızla şekillenmektedir. Ve geleceğin garanti altında olduğunu size zaten söylemiştim Ben, o halde Bana inanabilirsiniz. Ah canım, nasıl da bir gelecek bekliyor sizi. Nasıl da güzel bir dünya bekliyor sizi.

Çeviren: Engin Zeyno Vural :wub: