Heet Liefde Welkom

God said:

O, Mijn hemel, waar jij allemaal bij betrokken bent. Het is zo veel waar je bij betrokken bent. Jij bent betrokken bij de details van het leven, bij zo veel details van het leven. Je aandacht wordt getrokken door zo veel verschillende dingen, en vaak, naar jouw inschatting, is het tevergeefs. Je bent teleurgesteld, ervaart gebrek aan waardering en je vraagt je af waarom jij je hele hart aan zo veel dingen geeft en als je terugkijkt, of zelfs als je even inhoudt, vraag jij je af waarom het zoveel van je tijd kost, dat terwijl alle moeite zo weinig invloed heeft. Je denkt na over de dagelijkse taken en wat voorrang heeft. Waar is alle opwinding en energie voor bedoeld en waar is de vertraging voor en waar is de toekomst voor, en toch word je meegesleept in de een of andere activiteit.

En je denkgeest maakt overuren. Je denkgeest kauwt op het bot van je leven, knaagt eraan, kan het blijkbaar niet loslaten. Je denkgeest is zo druk bezig met van alles en nog wat. In feite loopt je denkgeest over je heen.

Maak ruimte voor liefde, geliefden. Maak ruimte zodat je hart kan voelen. Laat je hart je zwervende denkgeest helen.

Je denkgeest heeft verlichting nodig. Hij heeft overuren gemaakt. Geef je denkgeest de benodigde rust. Vertel hem dat hij een pauze kan nemen, dat de werktijd erop zit, dat hij met de voeten omhoog kan gaan zitten, op vakantie kan gaan. Vertel je denkgeest dat hij de gedachten voor een tijdje mag loslaten.

De meeste gedachten zijn niet nodig. Je weet dat, maar toch trigger jij je denkgeest om zo veel gedachten te hebben. Wie is de leider - jij of jouw gedachten? Het is niet de bedoeling dat je denkgeest jou om de tuin leidt. Laat je hart de leider zijn, want je hart weet wat je denkgeest niet weet. Je denkgeest is meer zoiets als een computer en jij houdt hem het voer voor. Laat je hart het overnemen, maar, o, je bent bang voor je hart en dus neemt je denkgeest het stuur over en stuurt je het drukke verkeer in.

Gezegend zij jouw kloppende hart. Laat het op de voorgrond treden.

Waarlijk, de denkgeest en het hart zijn niet bedoeld om met elkaar te wedijveren. Het is de bedoeling dat ze gelijkwaardig zijn, maar ieder heeft zijn eigen instructies. De denkgeest is bedoeld om bij prietpraat de kaken op elkaar te houden. Het hart is bedoeld om open te staan, zodat iedereen binnen kan komen. De denkgeest is meer bedoeld als bediende. Een bediende dient. Hij werkt voor jou. Hij is niet de baas. En de liefde in jouw hart is bedoeld als rivier die stroomt, of misschien als agent die het verkeer regelt en naar voren laat komen.

In de meeste gevallen is de denkgeest overwerkt. Jouw denkgeest moet niet alle beslissingen nemen. Als je geen beslissing kunt nemen, geef je hart de opdracht om beslissingen te nemen, want je hart weet wat je denkgeest niet weet. Je hart weet waar jouw geluk ligt.

Vergeet niet, jouw hart is niet jouw emoties. Je hart is liefde en liefde is de richting waar jouw hart je naar toe trekt. Je hart is niet onzorgvuldig. Je hart is zorgzaam. Hart en ziel. Hart en ziel. Denkgeest en logica, verstand en logica.

Logica kan slechts tot een bepaald punt gaan. Je hart kan overal naar toe gaan. De kapitein van je hart is liefde. De kapitein van je hart kent de richting waar je heen moet varen.

Wanneer Ik over de leiderschap van het hart spreek, herinner Ik je eraan dat het hart meer is dan hetgeen je op dit moment wilt doen. Je zou iets willen doen wat schadelijk voor jou is, of voor een ander op een bepaald moment, maar dat is een verhaal dat de denkgeest je verteld heeft. Vertel je denkgeest dat het zo niet moet.

Volg je liefde, geliefden, de liefde die uit jezelf voortkomt en jou dichter bij Mij brengt.

Translated by: Anneke

 

Your generosity keeps giving by keeping the lights on