Grootheid is de Jouwe

God said:

Als je de kleinigheden die jou bezighouden opzijzet, welke Grootheid zou je in tegenstelling daartoe dan zijn?

Ik praat over de gedachten die je met je meedraagt, hoe diegene je gevoelens kwetste en die andere jou geen recht deed, en alle echo's die jou zo doelbewust bezighouden. Geliefden, als je alle gedachten als die zou laten vallen en denken aan dat wat waarde voor je heeft en zou kijken in de ogen van degenen die jou op het ogenblik ergeren, welke Grootheid zou je dan zijn? Welke Grootheid zou de wereld zijn?

Energie gaat niet verloren en toch steek jij je energie in kleine dingen, kleine speldenprikken van de maatschappij die niets betekenen en toch laat je deze speldenprikken jouw gedachten bezighouden. Als ze jouw gedachten bezighouden, dan houden ze je leven bezig. Dus wat als alles wat iedereen zegt jou niet uitkomt? Dus wat als alles wat sommige mensen doen jou niet uitkomt? Dus wat, dit en dat? Een menigte van gedachten malen om je heen en je wordt door ze omringd en jouw leven voedt zich ermee.

Waar wil je dat jouw leven van gemaakt is? Ik weet dat je wilt dat jouw leven van Grootheid is gemaakt. Laat die vervelende kleine gedachten los en Grootheid zou jou eigen zijn. Grote gedachten leveren grote oogsten op. Ik weet dat je een goede boer van het leven wilt zijn.

Toen je bessen plukte, zocht je niet naar de zure of de bedorven bessen. Je zocht naar de bessen die opgezwollen waren met sap, de smakelijke bessen, de bessen die het waard waren om verzameld en gedeeld te worden.

Nu kan jouw geest naar dertig jaar geleden reizen of naar een scène uit je jeugd die jouw hart schramde, en je haalt het steeds weer op alsof het waarde voor jou zou hebben, terwijl het geen waarde voor jou of wie dan ook heeft.

Als Ik zeg laat het verleden los, dan bedoel Ik: "Laat het verleden los". Hou je gedachten hoog en restanten uit je jeugd zullen uit je geest verdwenen zijn. Hou je gedachten hoog en je zult het verleden overwonnen hebben. Niet langer zal het jou terughouden. Waarom zou je het verleden jou op dezelfde plek laten vasthouden als je veel meer bent dan je in het verleden ooit was. Laat het verleden voorbij zijn.

Gisteren kwetste iemand jouw gevoelens. Moet dat zo'n drama zijn? Jouw gevoelens zijn vaak gekwetst, maar wat is het punt ervan? Als je slachtoffer van de omstandigheden bent, hoe kun je dan groot zijn? Een slachtoffer van de omstandigheden is een takje in het water en heeft geen richting van zichzelf.

Je bent bedoeld je leven naar Grootheid te sturen. Niemand anders kan dit voor je doen. Jij kunt dit doen. En je kunt dit eenvoudig doen door de kleine gedachten los te laten en in plaats daarvan grotere gedachten te denken. Je kunt zijn wat je wilt zijn.

Wil je de gedachten die Ik denk in overweging nemen en ze voor jezelf denken? Wat als je God zou zijn, waaraan zou je dan denken? Je kunt zeker accepteren dat je God van jouw wereld bent, dat jouw wereld, jouw leven, de verlenging van jouw gedachten is?

Denk kleine gedachten en wat zul je hebben? Denk grote gedachten en wat zul je zijn? Het doet er niet toe wat anderen zijn. Hun dwaasheid, hun tactloosheid, hun kleinheid doet er niet toe. Je houdt niet van kleinheid, dus waarom zou je kleinheid jouw geest en hart laten bezighouden als jouw geest en hart voor grotere dingen gemaakt zijn? Je gelooft toch zeker niet dat Ik jou voor kleinheid gemaakt heb. Je zult toch zeker accepteren dat Ik jou voor Grootheid maakte. Begin met grote gedachten. Wees een dichter van een groot leven.

Translated by: Luus

 

Your generosity keeps giving by keeping the lights on