Please read the Guidelines that have been chosen to keep this forum soaring high!

Heavenletter #3949 Wees Evengoed Blij

God zei:

Wat is er zo moeilijk aan om het leven te nemen zoals het is? Wat zijn jouw bezwaren? Wat zijn jouw keuzes?

Je kunt ervoor gekozen hebben het leven soms maar niet altijd te nemen zoals het komt. Je kunt schelden op elke hindernis die voor je verschijnt. Je kunt schoppen en schreeuwen. Je kunt gaan liggen en de trein over je heen laten rijden. Je kunt een ijsje gaan eten in de hoop dat dit jou zal kalmeren. Je kunt gaan dansen. Je kunt iemand helpen. Je kunt een boek lezen. Je kunt een vriend voor jezelf zijn, of je kunt een aanstichter van verdriet zijn.

Hoe lang zou je een vriend willen houden die jou er constant aan herinnert dat het leven jou beetgenomen heeft, dat het spijkers op je pad gegooid heeft? Hoe lang zou je dit willen horen?

En toch, ben je niet dat soort vriend voor jezelf geweest? "Kijk uit, kijk uit", kan het thema van je leven geweest zijn. "Gevaar in aantocht. Wees voorzichtig".

Het is goed je aandacht van je problemen af te nemen. Het is zelfs beter je hoed even aan te raken voor je problemen en ze in perspectief te zien. Je kunt ze de focus van jouw leven laten zijn, of je kunt ze op hun plaats zetten en je richten op wat betekenis aan je leven geeft. Hindernissen zijn zeker niet de betekenis van je leven, noch zijn ze de hoofdzaak. Als jij je richt op dat wat jouw vreugde onderbreekt, dan richt je je niet op vreugde. Echt, lieverds, je op narigheid richten is als vergif innemen. Je voedt jezelf met bezoedelde gedachten. Problemen zijn niet bedoeld de reden van jouw bestaan te zijn. Problemen zijn niet bedoeld jou te omhullen. Het is niet de bedoeling dat je ze aanmoedigt.

Kijk naar het leven en zogenaamde problemen als naar het weer. Het weer verandert altijd. Wat jij goed of slecht weer noemt is een feit van het leven en het weer komt en gaat. Wie zou de huidige omstandigheden van het weer zijn dag laten verpesten, laat staan zijn leven? Toch kun jij dagelijkse bezorgdheid over veranderende omstandigheden jouw dag laten beheersen en hem vaak laten bederven. Geliefde, wees evengoed blij. Geliefde, fluit een vrolijk wijsje.

Uiterlijke omstandigheden, zelfs de wonderlijke omstandigheden, zijn niet het maaksel van jou. Ik maakte jou, en Ik maakte jou heel. Ik maakte jou niet om te knielen voor de gril van wat er gebeurt. Uiterlijke gebeurtenissen moeten jou niet vormen. Ik maakte jou al. Uiterlijk leven moet jou niet herscheppen. Je bent geen onzin.

Je bent Mijn kind en Ik maakte jou liefde. Ik maakte jou niet om maar een deel van de tijd liefde te zijn. Ik maakte jou niet uiterst afhankelijk van wat er om jou heen gebeurt. Wie anders dan jij heeft dat gedaan? Je kunt besloten hebben dat jij de jojo van de wereld bent en dus heb je ongunstige gebeurtenissen macht over jou gegeven. Je hebt ze de baas van jou gemaakt. Je hebt ze dictators gemaakt. Je hebt ze jouw stemmingen en gevoel van welzijn laten dicteren.

Heb je dat gedaan? Waarom zou je dat doen? Vanzelf? Heb je gedacht dat je geen keus had, dat hoe jij je voelt voor altijd aan de genade van iets buiten jou afhangt?

Neem vanaf deze dag een vakantie van getob en bezorgdheid. Getob en bezorgdheid helpen jou net zoveel als hoofdpijn. Ze helpen zelfs minder, want ze gaan nooit uit zichzelf weg. De werkelijke stand van zaken is dat ze van jou afhankelijk zijn. Getob en bezorgdheid kunnen niet zonder jou. Ze kunnen alleen overleven als ze jou zover krijgen dat jij jezelf met ze vermoeit en jouw leven aan ze overgeeft.

Wees vergevingsgezind met het leven. Stroomopwaarts of stroomafwaarts, overeenkomstig jouw kijk spreidt het leven zich voor je uit. Zegen je leven. Verander je geest en hou die bezig met gedachten die jou ergens brengen. Genoeg in kringetjes gedraaid.