Please read the Guidelines that have been chosen to keep this forum soaring high!

HEAVEN #3643 Liefde Vindt Jou

God zei:

Wat heb je een geluk in leven te zijn. Je hebt heel veel geluk. Op Aarde in leven te zijn is meer dan je weet. Het is meer dan jij je kunt voorstellen. Jij bent een van de gelukkigen, die gekozen zijn op dit ogenblik op Aarde in leven te zijn. Je werd uitgekozen en je koos. En nu ben je hier op Aarde in een menselijk lichaam. Heel goed.

Maar in leven te zijn in een menselijk lichaam lijkt jou niet altijd iets wonderbaarlijks.

Je kunt soms over het leven het gevoel hebben zoals je je voelt over een operatie, dat het wel angstaanjagend en pijnlijk moet zijn, met enkele ogenblikken van vergetelheid. Hoe kun je naar vergetelheid gehunkerd hebben. Je kunt hebben verlangd ogen te hebben die niet zien en oren die niet horen, want je hebt gezien dat het vuilnis op straat gezet werd, en je hebt gezien dat het werd opgehaald, en je hebt het gehoord en je wilt er niets mee te maken hebben.

Je bent niet je omgeving. Je bent niet je hartzeer. Je bent niet je meningsverschillen. Je bent niet de kleren die je draagt. Je bent niet je leeftijd. Je bent niet jouw lichaamstype. Je bent niet je emoties. Je bent niet je hoogtepunten en je bent niet je dieptepunten. Je bent een kind van God, dat op Aarde kwam om te leven en erop te gedijen en links en rechts liefde te gooien en te springen van vreugde en te springen van meer vreugde.

Wat als je zou kunnen geloven, dat je een engel bent, die naar Aarde gezonden werd als een zegen? Als je dat zou kunnen geloven, zou het leven dan niet voor je ogen veranderen?

Als je weet dat je een zegen bent, dan zou je zegenen. Ieder woord, iedere beweging, zou liefde sturen. Je zou verliefd op het leven zijn en door jouw aanwezigheid zou je overal liefde gooien. Als je overal lief hebt, wat zou je dan anders dan een zegen kunnen zijn? Als je overal lief hebt, wat zou je dan anders dan gelukkig kunnen zijn? Als een zegen, wat zou je anders dan een baseballspeler kunnen zijn, die met zijn slagen liefde slaat, die vensters met liefde breekt, een baseballspeler die bases inneemt, en de home base in glijdt. Je zou een spel van liefde slaan, en de liefde landt.

Er zal een aardverschuiving van liefde zijn. Het gebeurt nu al. Liefde is overal. Liefde wordt overal gezien op verwachte en onverwachte plaatsen. Liefde neemt haar rechtmatige plaats in de wereld in, en jij bent hier om bij dit proces te helpen. Jij bent het, die je ogen opent. Jij bent het, die het tempo voor deze akte van drama op het toneel bepaalt. Dit is Akte IV met Akte V hier direct na. Akte V is het einde van het drama. Als de liefde is gegrondvest, dan begint het leven zoals het is bedoeld, dus Akte V is in werkelijkheid Akte I. Laten We zeggen, dat er na stormachtige muziek, een wals begint.

Er gaat een nieuw gordijn op, en het oude gaat neer. Er is niet langer Theater van het Absurde. Nu zijn er mooie omstandigheden en geen onzinnigheid, tenzij jij toevallig denkt dat liefde dwaas is. Liefde kan onverwacht zijn, maar niet onzinnig. Liefde kan van onbekende plaatsen komen. Zij kan verbazingwekkend zijn, maar nooit onzinnig. Liefde is aan het toenemen en liefde neemt over en jij bent de initiatiefnemer van deze liefde geweest. Jij hebt haar aangewakkerd. Zelfs als je de liefde ontkend hebt, porde je haar vermogen om toe te nemen op. Je veegde dat wat liefde verborgen had, weg. Je veegde protesten weg. Je moedigde de dageraad van liefde aan. Je leidde haar binnen. Je wilde liefde en nu vindt liefde jou.