HEAVEN #3380 Wees eerlijk met jezelf, 25 Februari, 2010
God zei:
Kijk, Ik heb je gevraagd om te stoppen met fouten bij jezelf te gaan vinden. Waarom blijf je dan toch jezelf in fout vinden? In relatie tot de relatieve werled e, zijn verwachtingen, zal je nooit perfect zijn. Er zal ergens een onvoorzichtigheid zijn. Er zal een opening zijn in je handelen. Je pirouette zal niet voldoen. Je benen zullen de perfectie niet zijn, die je zou wensen. Je zal tikfouten op de computer maken. Je zal iets vergeten.
In je eerste onjuistheid, zal je de fout bij jezelf vinden.
Laten we het toegeven. Het kan zijn, dat je nooit zonder fouten zal zijn, om te vinden. Ik stel voor dat je nu stopt met fouten in jezelf te vinden, op deze minuut. Geef jezelf weer adem.
Ik stel voor dat je je op de zegeningen focust, die je in de wereld tegemoet komen. Ik stel voor dat je je focust op de zegening die je zelf bent. De mogelijkheid bestaat, dat van zodra je 100% perfectie zou bereiken, je toch naar een 150% zou gaan streven, en je zou weer met die race herstart zijn.
Perfectie moet geen doel in je leven zijn.
Doe steeds je uiterste best. Twee minuten later kan je een beter pad zien. Wel dan, neem dan de volgende keer die baan. Blijf van de grintweg, die je spijt bezorgt. Geef jezelf een break van niet bereikte perfectie. Wees eerlijk met jezelf. Ok, je hebt je oog van de bal af genomen. Je hebt geen home run gehaald vandaag. Dat is OK.
Denk aan jezelf, dat je niet perfect bent en ook niet onperfect. Je wil je record verbeteren, en Ik zeg je tevreden te zijn met de voorbijgaande graad. In Mijn Boek ben jij A+. Je leeft een leven in een stroom. Op sommige plaatsen wordt de rivier wijder. In andere wordt hij nauwer. In enkele plaatsen spring je als een vis. In andere neem je het op je gemak, of maak je een buik flip. Het is de eerste keer niet. En dan?
Neem druk van jezelf af, en en laat je fout vindende zelf eens rusten. Nog beter, ontdoe je van je fout vindende zelf. Fouten vinden, is duidelijk in het verleden leven. Je weet beter.
Soms moet je je fouten ontkennen. Draai een nieuw blad om. Start met een nieuwe pagina.
Je ging naar de supermarkt. Je kocht veel dingen. Wanneer je je boodschappen uitpakte, ontdekte je dat je het ene dat je voor ging winkelen niet me ehebt. En nu is de winkel gesloten. Zoek een manier om erzonder te doen. Ga naast de deur wat suiker lenen. Nu heb je een kans om met je buren om te gaan, en nu gebruik je die kans.
Je moet jezelf niet in de schuld bij jezelf zetten. Je bent het aan jezelf verschuldigd, om jezelf een herkansing te geven, niet een rekening. Je hoeft niet te herstellen. Het is niet nieuw dat je een mens bent, die zaken vergeet, of iets laat vallen, het verkeerde zegt, het juiste niet zegt. Dat is OK. Er is niets dat je jezelf voor moet vergeven, behalve dat je een menselijk wezen bent. Is dat het, wat je jezelf niet kan vergeven? Vergeef jezelf op voorhand. Ga ervan uit dat je niet foutvrij bent. Het is deel van de menselijke ervaring.
Zal je je nu herinneren, dat je Mijn geliefde kind bent, en dat Ik je in Mijn beeld en gelijkenis heb geschapen? Dan moet je, zoals Ik doe, het verleden in het verleden laten. Wat voorbij is, is voorbij. Hou niet langer de microscoop of de telescoop op jezelf gericht. Je leeft in een lichaam in de relatieve wereld. Stop jezelf te onderzoeken. Ga verder. Wees het schip met een boeg, die vaart door gelijk welke voren het doorheen moet ploegen. Geef de boeg van het schip wat speling. Wees vriendelijk en vergevend
Vertaald door Leen Joseph.
Copyright © 1999-2010 Heavenletters™
Heavenletters™ -- Mensen helpen dichter bij God en Hun Eigen Hart te komen
Gloria Wendroff, Stichtster
The Godwriting™ International Society of Heaven
703 E. Burlington Avenue, Fairfield, IA 52556
Email angels [at] heavenletters [dot] org
Bezoek www.heavenletters.org

