Een God van de Wereld Verlichten
Welke behoefte zou Ik hebben aan zoiets als wraak? Machtige kracht betekent machtige liefde. Liefde is de kracht. Liefde is enorm. Kleinheid is, nou, klein. Het is kleinheid om aan wraak of aan wreken of iemand neerhalen te denken. Ik ben een God van de Wereld Verlichten, niet haar verduisteren. Zeker, Ik breng in praktijk wat Ik predik. Ik predik niet. Ik hou geen preken.
Heavenletters zijn geen preken. Ze zijn kleine kneepjes om jou aan liefde te herinneren. Hoe zou Ik jou aan liefde kunnen herinneren tenzij Ik liefde uitgiet? Ik moet liefde onderwijzen en dat moet jij ook. Wij zijn bedoeld liefde mogelijk te maken. Wij zijn bedoeld het gemakkelijk te maken voor iedereen om lief te hebben. Wij bedoelen iedereen te helpen zich te verheffen, niet hen in boosheid en vergelding te laten vastzitten. Het is niet bepaald creatief om terug te slaan, fysiek of mondeling. Het is niet creatief leer om leer te geven.
Ja, er is onwetendheid op Aarde. Iemand die onwetend is, is zich niet bewust. Iemand die bewust is, is niet onwetend. Wat moet Ik anders doen dan jouw bewustzijn naar besef ombuigen? Wat anders moet jij doen dan anderen door voorbeeld tot besef brengen. Er is geen betere leraar dan liefde.
Degenen die handelen zoals jij niet wilt dat zij handelen, weten niet beter. Ze hebben misschien niet de gelegenheid gehad die jij gehad hebt om beter te weten. Mensen weten alleen wat ze weten. Mensen kunnen alleen handelen van waar uit ze zijn. Al Mijn kinderen op Aarde zijn kinderen en nog bezig te leren hoe in de wereld te leven. Alleen iemand in duisternis kan handelen vanuit duisternis.
Liever dan een ander te veroordelen, vraag Ik je te inspireren. Ik vraag je iemands leven op te vrolijken. En dus vraag Ik je met heel Mijn hart, vraag Ik je een hoger begrip te geven. Dat is liefde. Geen onverwachte liefde. Geef liefde zelfs daar waar het in jouw ogen niet verdiend is.
Als iemand jou kwetst en je kwetst alleen maar terug, wat voor goeds is er dan? Als jouw vuist groter is dan die van een ander, is dat iets om trots op te zijn?
Het is beter er trots op te zijn andere manieren te kennen dan je vuisten te gebruiken. Het is beter andere manieren te kennen om je mond en woorden te gebruiken dan te kwetsen. Gebruik ze voor verheffing. Iemand die niet gelukkig is wil jou neertrekken naar zijn niveau. Je hoeft niet zo gemakkelijk te worden overgehaald jouw hart van liefde op te geven. Dans op je eigen fluit, niet die van een ander.
Is dit niet iets wat je in het leven leert?
Je weet wat het is om in het leven te worden neergehaald. Je weet wat het is om te worden gekwetst. Je weet wat het is om gestraft te worden. Je weet wat het is om te worden overlopen. Waarom zou je ooit anderen pijn willen doen? Ik moet jullie vragen, lieverds, wat win je daarmee? Wat win je als je iets bent waarvan je zelf niet houdt?
Stel dan een voorbeeld voor jezelf. Wees wat Ik wil dat je bent. Zijn wat Ik wil dat je bent is zijn wat jij ook wilt zijn. Om edel te zijn moet je iemand zijn die veredelt. Het is niet precies zo dat je probeert iedereen tot vriend te maken. Het is niet helemaal zo. Waarheen je je beweegt is een vriend voor iedereen zijn. Allen op Aarde hebben op verschillende manieren geleden en jij hebt geleden en nu is het jouw wens lijden uit de wereld te verwijderen. Niet langer zul je lijden lijden. Nu je met anderen omgaat, verhef hen en daardoor de wereld.
Translated by: LuusPermanent link to this Heavenletter: https://heavenletters.org/een-god-van-de-wereld-verlichten.html - Thank you for including this when publishing this Heavenletter elsewhere.
Your generosity keeps giving by keeping the lights on

