De Voordeur Opendoen
Je bent er zeker van dat niemand en zeker jij niet ooit zou willen lijden. En toch is er iets wat je uit lijden verkrijgt dat al jouw lijden lijkt te compenseren. Heb je ooit gevoeld: "Kijk naar mij. Kijk hoe erg ik lijd. Kijk naar mij. Kijk naar al deze oneerlijkheid. Kijk naar wat er mij gebeurd is. Kijk naar wat de wereld mij heeft aangedaan. Kijk naar wat God heeft toegelaten."
En dus is er een haveloos overblijfsel van omgezette vreugde dat je uit lijden verkrijgt. Het maakt dat je opvalt. Kijk, alle narigheid van de wereld viel op jou. Dat maakt jou opmerkelijk.
Natuurlijk wil je niet dat lijden het thema van jouw leven is. Zing een ander liedje. Hoezeer je het nooit gewild hebt, je maakt jezelf tot doel. Heb je misschien gedacht of zelfs een speech gemaakt ongeveer als dit: "Kijk wat er mij overkomen is. Door welke ton stenen word ik hierna geraakt. De bliksem slaat niet meer dan eens in. Altijd het bruidsmeisje en nooit de bruid. Als er iets vreselijks gaat gebeuren, dan gebeurt het mij."
De naam van het lied dat je zingt kan zijn: "Helaas, arme ik".
Formuleer een nieuwe indruk van jezelf, voor jezelf en voor de wereld. Zeg: "De wereld zingt voor mij. Geluk komt naar mij toe. De mooiste dingen overkomen mij. Dank U, God.
Wat jouw situatie ook is, er is goeds naar jou onderweg. Help het verder.
Wat je voelt is heel vaak wat je krijgt. Zie je leven als tragedie en tragedie zal jou vinden. Dit is niet een exacte wetenschap, maar in het algemeen is dit het geval. Maar natuurlijk zal er in elk leven wat regen vallen. Begin jezelf in ieder geval als gezegend te zien.
Ja, er is dat gezegde over het goede in alles vinden. Dat heeft zijn plaats. Maar wat Ik van je vraag is het goede naar je toe te trekken. Dit is niet hetzelfde als eisen stellen. Dit is de voordeur opendoen voor een welkome gast.
Je hebt misschien niet onmiddellijk alles over je leven te zeggen en toch, hoe sjofel je ook mag voelen, je hebt er iets over te zeggen. Ga op zijn allerminst niet midden op de weg liggen en wachten tot je wordt overreden.
Ik vraag je nogmaals oud denken, oude thema's, oude stemmingen, oude overtuigingen los te laten. Laat het verleden los. Als je het gevoel hebt dat je wordt belast, waarom zou je er dan aan vasthouden tenzij je ervan houdt belast te worden. Voel je niet langer belast. Wees je eigen vrije meester. Sta op en verwelkom liefde en schoonheid en nodig ze zo bij je uit.
Het is niet nodig dat je om genade vraagt. Het leven is goed, dus waarom om genade vragen? Zie jezelf niet langer als een smekeling. Zie jezelf als geliefd en fortuinlijk. Loop in geluk.
Wat zijn de manieren waarop je geluk gehad hebt? Denk aan jouw geluk en laat de rest los. Hou misère niet bij je. Verzamel geen donkere wolken. Wees zonlicht. Begin aan vreugde.
Als je je ellendig gevoeld hebt, ben je medeplichtig aan de handeling geweest. Hoe onschuldig je ook bent, hoe medeplichtig je ook geweest bent. Dit is hoe je zondigt, geliefden. Je neemt een ongepaste foto en hangt hem aan je deur.
Heb niet zo'n medelijden met jezelf. Wees blij voor jezelf. Kijk naar geluk en geluk zal jou vinden. Laat Mij jouw geluk zijn. Wees je eigen geluk. Maak je er klaar voor. Wen eraan. Heil aan jouw geluk.
Translated by: LuusPermanent link to this Heavenletter: https://heavenletters.org/de-voordeur-opendoen.html - Thank you for including this when publishing this Heavenletter elsewhere.
Your generosity keeps giving by keeping the lights on

