Please read the Guidelines that have been chosen to keep this forum soaring high!

HEAVEN #2653 Bolca sevgi

HEAVEN #2653 Bolca sevgi, 29 Şubat 2008

Bugün hangi harikulade Cennetmektubu’nu kaydedeceğim? Bugün nelerin yazılmasını istiyorum Ben? Bunların bir önemi var mı? Sanırım asıl önemli olan sizinle konuşmam ve sizin de sevginin sırrını taşıyan sözlerimi okuyor olmanız.

Elbetteki Benim sevgimin sır olan bir yanı yoktur; fakat yine de Benim ifadelerimi tekrar ve tekrar okumanız gerekir, bunu istersiniz. Yeryüzündeki hangi İnsan “Seni seviyorum,” sözünü çok sık duyar ki? Daha ziyade pek duyulmaz bu sözler.”

Bugün sevgimin üzerinde duracağım, onu taşlara kazırcasına vurgulayacağım Ben:
“Sizi seviyorum. Sizi tüm kalbimle seviyorum. Sevilmeye layıksınız ve sizi seviyorum Ben. Yüreğimin gün ışığısınız, Benim sevincimsiniz. Ben de size hiç doyamıyorum ki. Sizin sevginize ihtiyacım yoktur Benim, fakat yine de ona doyamam ve hem Kendim, hem de sizin için hep daha fazlasını isterim Ben.”

“Sinenizdeki altından yüreğin farkına varmanızı istiyorum. Yüreğinizin gittikçe daha fazlasını yaymakta olduğu o çoğalan sevginin idrakında olmanızı istiyorum. Sevginiz için iyi bir özneyim Ben. Sevginizi hiç tartışmasız kabul ederim. Onu tartmam, sevgiyi sizden ya da kimseden esirgemem. Hepsi eşittir Benim için, lakin yine de sizin sevginizin çok hasretini çekerim.”

“Kendimi sizin sevginizle şımartıyorum Ben. Havalara atarım onu ve sonra da yakalarım yeniden, severim, içime çekerim. Tekrar, tekrar yazı tura atar gibi havalara fırlatırım sevginizi ve hep gerçek yüzünüz yukarı bakacak şekilde inersiniz yere.”

“Daha önce de söylediğim gibi, hakikat sizin sevginize ihtiyacımın olmadığıdır, fakat mutlak surette çok hoşuma gider o. Benim size ihtiyacım var, aziz çocuklarım, size, sizin kendinize. Sizin görüyor olmanıza ihtiyacım var Benim.”

“Benim için hoş bir sevinç kaynağısınız, Bana gün ışığısınız, yüreğimde ışıl ışılsınız. Yüreğimdeki en ön sıradasınız. Kalbimin atışısınız. Benim sevgi yüreğimden yaratılmıştınız, Benim sevincimden yaratılmıştınız ve Benim sevincimsiniz.”

“Saniyenin milyonda biri gibi bir zaman için dahi sizi unutmam Ben. Benim dikkatimin odağısınız. Evet dikkatimin odağına bir sınır yoktur, zira dikkatim Birdir Benim. Yüreğimde Bir sevgi vardır ve o da sizsiniz. Benim Birliğimsiniz.”

“Benim bildiğim bu Bir Sevgiyi muğlak bir şey olarak düşünmeyin. Benim için son derece açık ve nettir o. Sizin yaratılmış olduğunuz bu sevgi sonsuza dek kalıcıdır. Silinemez o. Bulanıklaşamaz. Benim gözlerim yanılmaz.”

“Fakat size Kendi hakkımda yazmak için buraya gelmedim bu sabah. Sizin hakkınızda ve Karşılıklı Sevgimiz hakkında yazmak için geldim. Bizim sevgimiz tüm ses sınırlarını aşar. Bazen unutuyor olsanız da Bizim sevgimizi engelleyebilecek, Sevgimizin Birliğini engelleyebilecek hiçbir şey mevcut değildir. Ah, iyisi mi dikkatinizi çekmişken hazır, Sevgimizin Birliğinin keyfine varalım Biz.”

“Yüreğinizdeki sevgimi hissediyor musunuz? Yüreğinizde çarpan sevgimi hissediyor musunuz? Sizi ne kadar çok sevdiğimi ve sizden nasıl da mutluluk duyduğumu hissediyor musunuz? Artık kendinizden mutluluk duymanızı istiyorum sizin. Benim sevgimi taşımanızı ve onu etrafınıza saçmanızı isitiyorum, her yana iletmenizi, sebepsiz yere Benim sevgimi her tarafa saçmanızı istiyorum sizden. Sebepsiz yere, fakat bunu yapmaktan mutluluk duyduğunuz için ve sizden bunu yapmanızı istediğim için sevgimi yaymanızı istiyorum. Benim sevgimi çoğaltansınız ve budur, Benim sevgimdir sizden kat be kat, çarparak çoğaltmanızı istediğim. Matematik bilmeden de bunu yapabilirsiniz. Sadece sevgimi hissedin, böylelikle onu sadece ve sadece paylaşabilirsiniz. Benim sevgimin sürekliliği vardır ve siz de onu sürdürensiniz.”

“Daha fazla lafa gerek yok artık. Sadece sevgi var. Sadece, sınırsızca artıp çoğalan, bol bol sevgi vardır.”

Çeviren: Engin Zeyno Vural :wub: