Please read the Guidelines that have been chosen to keep this forum soaring high!

HEAVEN #2616 Bilmeniz gereken tek şey

HEAVEN #2616 Bilmeniz gereken tek şey budur 23 Ocak 2008

Yüreğinize ulaşamayacak bir tek Tanrı mesajı dahi yoktur. Cennet’te ya da Dünya üzerinde olup da yürek derinliklerinizde tezahür edemeyecek bir tek şey bile yoktur. Yürek derinliklerinize ulaşamayacak bir tek kutsama dahi yoktur. Sevginin tüm tezahürleri kalbinizde hayat bulabilir. Kalbiniz bunun için yaratılmıştır. Benim tüm o güzel mesajlarım kalbinize gönderilirler ve onlara kalbinizden ulaşılabilir.

Bir tane sevgi mesajı tam şimdi ulaşıyor size. Kalbiniz bu mesajı almak için sabırsızlık duyuyor. Bu fırsat onda müthiş bir heyecan uyandırıyor. Kalbiniz tam önünde duran bu muhteşem olanak için çarpıyor.

Yüreğinize doğru yol almakta olan düzinelerce mesaj vardır. Düzinelerce ve trilyonlarca! Gönderdiğim tüm mesajlar Kainatı bir baştan öbür başa katetmeye devam ederler. Benim tüm enerjim Kainat boyunca bir ıslık gibi vınlayarak yol alır. Es geçtiğim tek bir yürek atışı bile olmaz.

Sizinle iletişim halinde olmak çok kolaydır Benim için. Düşünmem gerekmeden yaparım bunu. Sevgim bir şarkıyı mırıldanır ve mesajım yola koyulur. Güneşe, aya ve yıldızlara ulaşır o.
Bir ağacın en yüksekteki dalına ve orada oturan kuşa ulaşır. Herhangi bir mesajımın size ulaşmayacağını nasıl düşünebilirsiniz?

Tüm mesajlarımın tınısı aynıdır Benim. Vibrasyonum yüksektir. Sevgimin bu yüksek vibrasyonuna uyum sağlamak üzere kendinizi ayarlayın; bu vesileyle, bir an için bile olsa ondan mahrum olabileceğinizi düşünme hatasına kapılmazsınız. Benim yaşadığım ve nefes aldığım gibi yaşar ve nefes alırsınız. Tüm bir Kainatı katettiğim gibi siz de onu katedersiniz. Yeryüzünde yanan tüm o ışıklar gibi Benim ışığım da sizin üzerinizde parlar.

Demir bir zırh giymiş olasanız bile bu bir şeyi değiştirmez, sevgim aynı şekilde erişir size.
Kalbinizi sıkı sıkıya kapatmış bile olsanız, üzerine tahtalar çakmış, etrafına kum torbaları yığmış olsanız bile sevgim aynı şekilde erişir size.

Bana sırtınızı dönmüş bile olsanız sevgimi yanıltamazsınız.

Benim Mevcudiyetime inanmıyor bile olsanız sevgim yine aynı şekilde erişir size.
Herhangi bir şeyin, bir diğer şeyin size olan sevgimden daha güçlü olabileceğine inanabilir misiniz gerçekten? Böyle bir şey düşünülmüşse eğer, insanoğlunun zihninde bu kadar saçma bir başka düşünce daha olmuş mudur acaba?

Sizi sevdiğimi daha başka hangi yollarla, kaç defa daha söylemeliyim? Bunu ne zaman teslim edecek, ne zaman “pes” diyeceksiniz? Daha da iyisi, ne zaman “Tamam Tanrım. Sen kazandın. Evet beni seviyorsun.” diyeceksiniz?

Bu gerçeğe, bilerek ve isteyerek ne zaman teslim olacaksınız? Sizi gerçekten ve gerçekten sevdiğimi, tüm kalbimle sevdiğimi; size olan bu olağanüstü sevgim dışında, heves dolu ve dünyadaki herşeyden de güçlü olan sevgim dışında yeryüzünde başka hiç birşey yokmuşcasına sizi sevdiğimi ne zaman kabul edeceksiniz?

Ve bakışlarınızı yukarıya kaldırıp ne zaman itiraf edeceksiniz? “Ben de seni seviyorum Tanrım! Tanrım seni sevdiğimi biliyorum. Senin sevginin karşı konulmaz olduğunu biliyorum. Ah Tanrım, Ben de seni sevmeye muktedirim!”

Bana olan sevginizi ne zaman itiraf edeceksiniz? Benim sevgimin ve kendi sevginizin, tüm dünyanın görmesi, tüm dünyanın bilmesi ve tüm dünyanın ilan etmesi için yaratılmış “Bölünemez” tek “Bir” sevgi olduğunu teslim edecek cesareti ne zaman göstereceksiniz?

Şunu söyleyen afişleri kalbinize ne zaman asacaksınız?

Üç kere tekrarlayın: “Tanrı sevgidir, ben de öyleyim. Tanrı sevgidir, ben de öyleyim. Tanrı sevgidir, ben de öyleyim.”

Benim için söyleyecek, sizin için bilecek ne kalıyor artık başka?

Çeviren: Engin Zeyno Vural :wub: