Please read the Guidelines that have been chosen to keep this forum soaring high!

HEAVEN #2604 Dolunayın en parlak halinde ışık saçın!

HEAVEN #2604 Dolunayın en parlak halinde ışık saçın! 11 Ocak 2008

Şu andan itibaren anahtar kelime ışıktır, kelimenin tam anlamıyla ışık. Omuzlarınızın üzerine hafifçe dokunan muazzam ışık. Işık ve yumuşak bir dokunuş bir arada olduğunda, orada yük mevhumu söz konusu olamaz. Tüm formlarda ve anlamlarda tezahür eden ışığımla kendinizi tüm yüklerden kurtarın.

Ben, “Işık olsun” demiştim.

Ve tasasızca Benim ışığımı yansıtmanız için sizi Yeryüzüne göndermiştim.

O halde şu ciddiyeti bırakacak mısınız artık? Son kez olsun, bırakacak mısınız? Bana hizmet ederken tasasız olacak mısınız, yüreğinizi hafif tutacak mısnız?

Cesur ve keyifli ve sadece neşe dolu olacak mısınız? Size sıkıntılı ve kasvet dolu olmanın önemli olduğunu, herşeyden öte de Benimle ilgili olarak bu hisleri taşımanın önemli olduğunu kim söyledi?

Beni sevin, Benim sevgimi aşılayın. Gelin birlikte oyunlar oynayalım, siz ve Ben. Bunun dahilinde olduğumuz sürece birlikte güzel zaman geçirelim. Yeterince ciddiyet yok muydu zaten? Bu kadar ciddi olmadan da Yaradana karşı yine saygılı olabilirsiniz, vatanınıza karşı, hayata karşı yine saygılı olabilirsiniz. Şu kaş çatma halinin hiç keşfedilmemiş olmasını dilerdim. Şu andan itibaren sadece “gülümsemek” olsun aziz çocuklarım. Birlikte dans ederken yaptığımız bu sohbet sırasında, tam şimdi gülümseyin, birlikte eğleniyor ve hoşca vakit geçiriyorken gülümseyin şimdi.

Işıktan bir elmas gibisiniz. Sizi havaya fırlattım ve yumuşakça Yeryüzüne düşüverdiniz. Fakat “benlik” algılamanızı biraz gözardı etmeniz gerekiyordu. Lütfen olduğunuz, yaratıldığınız ışığın idrakında olun. İlerleyin ve ışıldayın. Bütün değerinizle ışıldayın. Benim tüm değerimle ışıldayın. Tüm dünyanın mutluluğu için ışık saçın.

Dolunayın o en parlak halinde, o en nadir halinde ışık saçın!

Işıldayın aziz çocuklarım, akkor gibi ışıldayın. Güneşime Ay olun. Beni yansıtın. Ah, beni yansıtmanızı nasıl da istiyorum. Zor değildir bunu yapmak. Kolaydır. Yapmanız gereken tek şey, yeni doğan güneşin, dalgaların arasından parıldaması gibi Benim Işığımın içinizden yansımasına izin vermektir. Benim ışığımı dalgalandırın aziz çocuklarım. Çağıldayın. Çağıldayın. Parıldayın. Parıldayın mücevherler gibi. Işıldayın, ışıldayın Yüce Yıldızlar sizi.

Bir ışık halesinden daha fazlasını taşıyorsunuz beraberinizde. Çepeçevre ve tamamiyle ışıksınız. Evet, çepeçevre yıldızsınız. Sonu gelmez bir ışık, harikulade parlak bir ışıksınız. Aydınlık bir yüreksiniz. Aydınlık bir zekasınız. Aydınlatılmış çocuğumsunuz Benim, zaten olduğunuz ışık olun. Tüm dünyanın görmesi için ışık olun.

Nasıl olacağımı bilsem olurdum diyorsunuz. Artık bahanelere yer yok. Arzu edin, ışığınızı görünür kılmaya niyet edin. Utangaçlıktan vazgeçin. Birliğin parlak ışığı içinde dimdik ayakta durun artık. Tam Benim yanıbaşımda ayakta duruyorsunuz. Işığım çepeçevre sizi sarmalıyor. Dahası, sevgiden ibaret şığım tamamen sizin içinizde parlıyor. Benim ışığımı en canlı haliyle yansıtmamanız nasıl mümkün olabilir ki?

Bir zamanlar gözleriniz kapalıydı ve bilgisizdiniz, fakat artık öyle değilsiniz. Artık biliyorsunuz Yıldız Işığı, Güneş Aydınlığı olduğunuzu. Bir ışık parçacığı değilsiniz. Işığın Özgün hali, Onun Kendisisiniz. Artık kendinize gölge yapmayın. Zaten olduğunuz gibi bir ışık prizması olun.
Ayın hangi halinde olursanız olun ışığınızı yayın.

Sizin ışığınız bir zamanlayıcıya tabi değildir. Bir yanıp bir sönen yılbaşı ışıkları gibi değildir o. Yılbaşı ağacının üstündeki büyük parlak yıldızsınız siz. Aslında ondan çok daha, çok daha parlak ve kalıcısınız. Belirli bir dönemin ışığı değilsiniz. Siz Ebedi Işıksınız.

Benim yüreğimin ışığısınız ki bu, yüreğimin aşkısınız demektir. Benim sevgimin kalıcı olmadığını düşümeniz mümkün olabilir mi? Sevgime müdahale eden şalterler yoktur. Benim sevgimin akışını engelleyen hiçbir şey yoktur. Sevgimin, herhangi bir şeyin onda gedik açabileceği denli zayıf olabileceğini düşünmeniz mümkün müdür? Sevgimin ışığının, değiştirilmesi gereken pillere bağlı olduğunu düşünmeniz mümkün müdür?

Gözlerinizi açın aziz çocuklarım. Heryerde parlayan, heryere yansıyan ışığımı görün. Bu demektir ki ışığım sizden de yansımaktadır.

Çeviren: Engin Zeyno Vural :wub: