Please read the Guidelines that have been chosen to keep this forum soaring high!

CENNET#2551 Tanrı Sizi seviyor

CENNET#2551 Tanrı Sizi seviyor 19 Kasım 2007

Sizi sevgimle iyice bir ıslatıyorum. Sevgimin içinde yıkıyorum sizi. Sevgimin içine batırıyorum ki böylece çok daha rahat nefes alabiliyorsunuz. Artık nefesinizi tutmanıza gerek kalmıyor. Rahat rahat nefes alıyor, artık bunu yaşıyorsunuz. Hiçbir tehlike yok, böylelikle sizi sarmaladığım sevgi ve temiz havayı derin derin soluyabiliyorsunuz. Artık ciğerlerinizi daha çok şişirebiliyor, yüreğinizi ve huzur anlayışınızı çok daha geniş tutabiliyorsunuz. Sevgi, soluduğunuz havayı temizleyip saflaştırır. Sevgi, herşeyi tertemiz kılar. Sevgi Muazzam bir Temizleyicidir. Ve Tüm Sevgi Benimdir. Işığın, güneşten kaynak bularak yayıldığı şekilde sevgi de Benden yayılır. Ve böylelikle yüreğinizi sevgimle arıtır sevgimle temizlerim Ben. Sevgim keyifli bir köpük banyosu gibidir, sevgimin içine batar, onunla iyice ıslanırsınız. Sevgimin sularında yüzersiniz. Sizi sevgimle sarıp sarmalar ve sizi gururla tüm dünyaya gösteririm. Sevgimle kaplanmış olarak, belirginleşir, ifşa olursunuz. Sevgim dahilinde inzivaya çekilmişken, ortaya çıkar ifşa olursunuz. Beni ifşa edersiniz. Beni ifşa edersiniz.

Öncelikle, kendinizi açığa vurmanız; kendinizi, kendinize ifşa etmeniz gerekir. Çok fazla düşünerek ve endişe ederek nefes yollarınızı tıkamıştınız. Sanki bir tehlikeyle karşılaşmışcasına nefesinizi tutmuştunuz. Sevgimle dolusunuz, onunla kaplısınız. Sizi kundaklar gibi sarıp sarmalayan sevgimin bolluğunun ve yoğunluğunun farkına varın artık. Sevgime ve onun farkındalığına mazhar olun, çünkü Benim kalbim sevgiyle doludur ve onu size veririm Ben. Sevgimi üzerinize boca ederim. Yüreğinize sızar sevgim.

Sevgimi ne kadar çok kabul ederseniz ruhunuz o denli yücelir.

Sevgimi kazanmak için onu kabul etmekten başka yapmanız gereken bir şey yoktur. Artık onu inkar etmeyin. Sevgimi kabul konusunda tutuk olmayın. Açık bir yürekle kabul edin onu. Üzerinize boca ettiğim haliyle kabul edin sevgimi. Hiçbir şey Beni durduramaz. Sevgime açık olun. Sevgime karşı hassas olun, zira böylelikle sevgimle güçlenecek, çok kuvvetli olacaksınız. Evet sevgiye karşı hassas olun. Sevgimin vicdanına tabi olun. Ben sevgimi size akıtırken bir sünger gibi olun. İçinize çekin sevgimi. Sanki yenildiğiniz bir güreş karşılaşmasında “Pes” diye bağırıyormuşsunuz gibi, öylesine istekle “Tanrım” diye bağırarak teslim olun sevgime.

Benim sevgimle savaşlara girip aynı zamanda sevgime aslında hiç de layık olmadığınıza yönelik türlü türlü sebepler uyduruyor olmanız nasıl da manasızdır. Değersizliği kanıtlamak, onu tesis etmek ve kendinizi buna ikna etmek için her türlü zahmete katlanıyorsunuz. Size verilen armağanları teşekkür ederek kabul etmeniz gerektiğini anneniz öğretmedi mi size? Benim sevgime sınır koymak size göre değildir. Ben hiçbir sınır koymam. Siz niye bunu yapıyorsunuz ki?

Benim mükellef sevgimi kabul edin. Tek bir damlasını bile kaçırmayın. Hepsini kabul edin. Böylelikle sevgi açlığı çekmezsiniz. Ona doymuş olursunuz. Peki doyduğunuz zaman ne olur? Bir taşkına vesile olur böylelikle size bahşedilen sevgiyi tüm dünyanın üzerine saçarsınız. Kısa zamanda Benim sevgimi herkese sıçratırsınız. Sonrasında da herkes herkese Benim sevgimi sıçratır. Nasıl da bir eğlencedir bu. Benim bu içi içine sığmaya, coşkun sevgimi vermenin, bu sevgiye bir nihayet olmadığını bilmenin mutluluğunu bir hayal edin. Bir yüzme havuzunu suyla doldururcasına dünyayı sevgiyle dolduralım şimdi, bunu birlikte yapalım.

Tüm yürekleri sevginin derinliklerine batıralım. Sevginin giriş kapısı Benim yüreğimdedir ve onu her zaman ardına kadar açık tutarım Ben. Siz de aynı şeyi yapar mısınız? Herkesi yüreğinize buyur eder misiniz? Yüreğinizi açık tutar mısınız? Tanrının sizdeki Yüreğinden çağlayan sevginin bolluğu ve kudreti konusunda hiçbir yanlış anlamanın kalmaması için yüreğinizi ardına kadar açık tutar mısınız? Ne olduğunuzu düşündüğünüze bakmadan verin sevgiyi. Sevgi bahşetmek için hiç kimse kusursuz olmak durumunda değildir, çünkü sevmek kimseyi azaltmayacaktır. Kolları sıvayın aziz çocuklarım ve sevgi bahşedin.

Çeviren: Engin Zeyno Vural :wub:

Hatırlatma: Sevgili okurlarımız, Cennetmektuplar’ını (HeavenletttersTM) paylaşırken lütfen kaynak site olan www.heavenletters.org adresini belirtiniz. Üyelik başvurusu sitede yer alan http://www.heavenletters.org/maillist/index.php linki üzerinden gerçekleştirilmektedir.